Grono pedagogiczne

Dyrekcja

  • Dyrektor Szkoły: Dariusz Miłkowski
  • Wicedyrektor: Izabela Kaczmarek

Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2020/2021

Język polski

  • Justyna Grajek
  • Magdalena Drejza
  • Katarzyna Wiśniewska-Cuz
  • Ewa Głuszek
  • Bogusława Górnicka

Język angielski

  • Katrzyna Bombrych
  • Anna Grzywacz
  • Maria Kacprzak
  • Andrzej Krysiak
  • Joanna Sitowska
  • Dorota Siedlarek
  • Małgorzata Stefańska
  • Krzysztof Tomczak

Język niemiecki

  • Danuta Masłowska
  • Dorota Milczarek-Kowalewska
  • Adrianna Marzec
  • Dorota Szelągowska
  • Wioletta Żak–Błasiak

Historia

  • Kazimierz Górnicki
  • Jolanta Wojciechowska
  • Karol Grzegorzak

Wiedza o społeczeństwie

  • Kazimierz Górnicki
  • Iwona Gemza
  • Karol Grzegorzak

Biologia

  • Beata Malinowska-Kalbarczyk
  • Agnieszka Wardęcka

Chemia

  • Waldemar Kowaluk
  • Joanna Łęcka
  • Agnieszka Kowalczyk

Geografia

  • Ewa Pakoca
  • Mariusz Czubak

Fizyka i astronomia

  • Barbara Kwiatkowska
  • Sławomir Sokołowski

Matematyka

  • Marek Czubla
  • Marzena Kaniewska
  • Marta Białecka-Zubrzycka
  • Alicja Szymańska
  • Izabela Kaczmarek
  • Jolanta Dobrzyńska
  • Aleksandra Ambroziak- Wasilewska

Religia

  • ks.Mariusz Makowski
  • Katarzyna Jarosz
  • Justyna Kwiatkowska-Kornatko

Wychowanie fizyczne

  • Artur Bednarski
  • Kornelia Górska
  • Elena Pozdeeva-Osińka
  • Arkadiusz Rejman
  • Justyna Mamcarz
  • Edyta Więcek
  • Dariusz Miłkowski

Muzyka

  • Katarzyna Krysiak

 

Przysposobienie obronne/Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Jan Grobelski

Podstawy przedsiębiorczości

  • Kazimierz Górnicki
  • Marzena Kaniewska

Informatyka

  • Anna Zimochocka
  • Artur Bednarski
  • Arkadiusz Rejman
  • Sławomir Sokołowski

Nauczyciele bibliotekarze

  •  Katarzyna Bednarska
  • Iwona Gemza

Wychowawcy świetlicy

  • Katarzyna Krysiak
  • Aldona Kłos-Gosik

Pedagog szkolny

  • Katarzyna Najdzik-Stępień

Liceum Ogólnokształcące im. F. Chopina – wychowawstwa

  • 1a –Maria Kacprzak
  • 1b – Jolanta Wojciechowska
  • 1c – Iwona Gemza
  • 1d – Anna Zimochocka
  • 1e – Kazimierz Górnicki
  • 1f – Arkadiusz Rejman
  • 2 A- Wioletta Żak-Błasiak
  • 2 B- Bogusława Górnicka
  • 2 C- Beata Malinowska-Kalbarczyk
  • 2 D- Aleksandra Ambroziak-Wasilewska
  • 2 E- Marek Czubla
  • 2 F- Dorota Siedlarek
  • 2 G- Marta Białecka-Zubrzycka
  • 2a – Artur Bednarski
  • 2b – Anna Grzywacz
  • 2c – Waldemar Kowaluk
  • 2d – Ewa Pakoca
  • 2e – Krzysztof Tomczak
  • 2f – Edyta Więcek
  • 3a – Magdalena Drejza
  • 3b – Justyna Grajek
  • 3c – Agnieszka Wardęcka
  • 3d – Ewa Głuszek
  • 3e – Katarzyna Wiśniewska-Cuz
  • 3f – Adrianna Marzec
  • 3g – Dorota Milczarek