Projekt Grecja

Komunikat Komisji Rekrutacyjnej z dnia 09.09.2020

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO WYJAZDU DO GRECJI W TERMINIE 20 WRZEŚNIA – 3 PAŹDZIERNIKA

Lp.Imię i nazwisko kandydataSuma punktów
1Bąba Jakub 2f64,02
2Buczek Adrian 2f59,76
3Wilczak Zofia 2A58,00
4Jasińska Aleksandra 2e56,02
5Nowicka Dominika 2a54,74
6Stawicka Otylia 2A54,70
7Labus Michalina 2e54,50
8Krzemińska Weronika 2A53,78
9Wylot Anna 2e53,66
10Kęska Jakub52,5
11Żakowska Dominika 2d52,26
12Raczkowska Natalia 3F52,26
13Giersz Wiktoria 2a52,00
14Baczyńska Marta 2A51,66
15Pawłowski Szymon 2F50,76
16Zobaczyńska Wiktoria 2A50,30
17Błaszczyk Adam 2d50,24
18Połeć Aleksandra 2E50,22
19Szymczak Aleksandra 3d49,50
20Olbińska Kinga 3d49,50

LISTA REZERWOWA

Pytkowska Dorota 2a49,5o
Michalczuk Wiktoria 3a49,00
Dąbrowski Błażej 2f48,50

Komisja Rekrutacyjna:

Katarzyna Bombrych

Justyna Grajek

Jan Grobelski

Odwołania do Dyrektora szkoły proszę składać w wyznaczonym terminie 09.09.2020
do godz. 11:00

Komisja rekrutacyjna w składzie Pani Katarzyna Bombrych, Pani Justyna Grajek,
Pan Jan Grobelski po przeanalizowaniu złożonych kart zgłoszeniowych przedstawia listę zakwalifikowanych uczniów.

Wstępna lista zakwalifikowanych uczniów na wyjazd do Grecji:

Lp. Imię i nazwisko kandydata Suma punktów

  1. Bąba Jakub 2f 64,02
  2. Buczek Adrian 2f 59,76
  3. Wilczak Zofia 2A 58,00
  4. Jasińska Aleksandra 2e 56,02
  5. Nowicka Dominika 2a 54,74
  6. Stawicka Otylia 2A 54,7
  7. Labus Michalina 2e 54,5
  8. Krzemińska Weronika 2A 53,78
  9. Kęska Jakub 2F 52,5
  10. Żakowska Dominika 2d 52,26
  11. Raczkowska Natalia 3F 52,26
  12. Giersz Wiktoria 2a 52,00
  13. Baczyńska Marta 2A 51,98
  14. Fergin Jakub 2a 51,76
  15. Pawłowski Szymon 2f 50,76
  16. Kasprzycka Izabela 3e 50,66
  17. Zobaczyńska Wiktoria 2A 50,30
  18. Błaszczyk Adam 2d 50,24
  19. Szymczak Aleksandra 3d 49,50
  20. Olbińska Kinga 3d 49,5

Wstępna lista rezerwowa zakwalifikowanych uczniów na wyjazd na Grecji:

  1. Pytkowska Dorota 2A 49,5
  2. Kęska Amelia 3e 48,56
  3. Dąbrowski Błażej 2f 48,5
  4. Modzelewska Anna 2b 48,22
  5. Lenart Aleksandra 2e 48,2

Szanowni rodzice i uczniowie!

Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją odnośnie projektu, a szczególnie kryteriami rekrutacji .

Zainteresowanych wyjazdem prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia ucznia i dostarczenie jej do sekretariatu do dnia 7.09.2020 do godz.16.00.

Zakończenie rekrutacji i podanie wstępnej listy zakwalifikowanych 8.09.2020 do godz.17.00.

Rozpatrywanie odwołań przez dyrektora 9.09.2020 do godz.11.00.

Ostateczna lista uczestników wywieszona zostanie  9.09.2020 o godz.12.00 .

Podpisanie umów przez rodziców uczniów niepełnoletnich oraz uczniów pełnoletnich do 11.09.2020 do godz.12.00.

W rekrutacji mogą brać udział wyłącznie uczniowie klas II i III.

Uczniowie zgłaszający chęć brania udziału w projekcie muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.

Planowany termin wyjazdu 20.09.2020-3.10.2020.

Regulamin

Karta zgłoszenia

Załącznik 2

Załącznik 3

Załącznik 4

Załącznik 5

Załącznik 6