Warsztaty Rękodzieła Wielkanocnego

W naszej szkole w dniu 29 marca 2023 r. odbyły się Warsztaty Rękodzieła Wielkanocnego. Uczniowie tworzyli dekoracje świąteczne z naturalnych materiałów takich jak: wydmuszki, gałęzie, suszone kwiaty, szyszki i wiele innych.
Wszyscy dali się ponieść wyobraźni, dzięki czemu efekty ich pracy były zdumiewające. Przepiękne ozdoby przygotowane w czasie naszych Warsztatów przekazane zostały do Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie w ramach współpracy wolontariackiej uczniów naszej szkoły z CUS.
Nasze Warsztaty były elementem realizacji Projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” Fundacji Rozwoju systemu Edukacji”.
Organizatorkami Warsztatów były uczennice kl. III B: Marta Plichta, Wiktoria Kwaśna, Julia Dobrowolska, Julia Kałęcka, Marianna Izbicka i Julia Szewczyk.
Dziękujemy za udział w Warsztatach!