EuroWeek 2023

W dniach 11-15 marca br. grupa 21 uczniów naszej szkoły wzięła udział w obozie językowym EuroWeek. Jest to program edukacyjny dla dzieci i młodzieży, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników. Przez 3 dni uczniowie brali udział w warsztatach organizowanych przez wolontariuszy z wielu zakątków świata m.in z Meksyku, Gruzji, Polinezji francuskiej, Nigerii oraz Francji. Prowadzący dbali o dobrą atmosferę, w której każdy mógł zarówno zdobyć wiedzę, jak i fantastycznie się bawić. Ponadto wielu uczestników twierdzi, że wyjazd pomógł im w zbudowaniu pewności siebie zarówno w porozumiewaniu się w języku obcym, jak i w codziennym życiu. Różnorodność zajęć nie pozwalała na nudę- zajęcia taneczne, gry ruchowe, debaty i pokaz talentów to tylko początek zabaw organizowanych przez wspaniałych wolontariuszy! Młodzież z naszej szkoły wróciła do domu w cudownych nastrojach, twierdząc, że dni wyjazdu minęły zatrważająco szybko. Ostatniego dnia każdy uczestnik otrzymał dyplom potwierdzający zdobyte przez młodzież kwalifikacje.

Fotografie pochodzą z archiwum prywatnego uczennic klasy 1C: Marty Borkowskiej, Julii Ciurzyńskiej i Kingi Ciurzyńskiej.