Powiatowy konkurs literacki

Nasze uczennice zajęły wszystkie miejsca na podium w powiatowym konkursie literackim „Życie nie po to jest by brać…” I m-ce Izabela Szymańska, kl. IIIc, II m-ce Zuzanna Grys, kl. Ie, III m-ce Julia Gers kl. III c. Uczennice do konkursu przygotowały panie polonistki: Renata Grabowska i Justyna Grajek.

Konkurs cieszył się zainteresowaniem wśród uczniów, udział w nim także wzięły: Kinga Gniwek, Iga Kacprzak, Zuzanna Baczyńska – kl. Ie, Daria Adamczewska, Aleksandra Janiak, Anna Witkowska, Martyna Warsicka – kl. IIIc.  Konkurs zorganizowany został przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie. W tym roku forma pracy literackiej była dowolna.  Powstawały wiersze, opowiadania, listy, felietony. Mottem każdej pracy był cytat z utworu „Tolerancja” St. Soyki. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody: smartwatch, głośnik bezprzewodowy, kupon do Empiku, nagrody książkowe. Wszystkim  gratulujemy i liczymy na więcej.

                                                                                                                           Daria Adamczewska, kl. IIIc

https://www.radiosochaczew.pl/wiadomosci/27713,izabela-szymanska-z-lo-chopina-z-pierwszym-miejscem-w-konkursie-literackim