Zawody piłki nożnej

Tegoroczna rywalizacja sportowa szkół ponadpodstawowych rozpoczęła się od zawodów piłki nożnej w dn. 28.09.2021 r. Zawody     byli przeprowadzone na szkolnym boisku naszej szkoły. Dziewczyny i chłopcy reprezentujące barwy naszej szkoły uplasowali się na    II miejscu.


       Skład drużyny dziewcząt: Urszula Gajewska, Julia Kubiak, Julia Skrzępek, Amelia Kuta, Maja Kopka, Martyna Warsicka, Jagoda          Szustkiewicz, Maja Piecka, Patrycja Tomczyk, Aleksandra Modzelewska, Maria Osmolak, Wiktoria Mamcarz. Opiekun drużyny- Elena        Pozdeeva- Osińska.
       Skład drużyny chłopców: Gabriel Pasiński, Bartosz Dubielecki, Antoni Siekiera, Michał Nowakowski, Jakub Kowalczyk, Kacper Rzepczyński, Wiktor Sot, Kacper Pietrzak, Piotr Jesiołowski, Adam Kubik. Opiekun drużyny – Edyta Więcek.