Międzypowiatowy finał MIMS szkół ponadpodstawowych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

10 czerwca na sportowych obiektach naszej szkoły był rozegrany Międzypowiatowy finał MIMS szkół ponadpodstawowych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Powiat sochaczewski w tych zawodach reprezentowała nasza szkoła.
  Drużyna dziewcząt w składzie: Patrycja Tomczyk, Wiktoria Mamcarz, Amelia Durzyńska, Maja Piecka, Maja Kopka, Martyna Warsicka, Julia Tarczyk, Jagoda Szustecka, Julia Skrzępek, Oliwia Bukowska, Maria Osmolak oraz Julia Gołębiowska uplasowała się na drugim miejscu zdobywając srebrne medale. Opiekunem drużyny dziewcząt była Elena Pozdeeva- Osińska.
  Drużyna chłopców w składzie: Michał Nowakowski, Norbert Pręgowski, Wojciech Bryński, Mikołaj Krzemiński, Kacper Pietrzak, Kacper Rzepczyński, Kacper Stencel, Michał Klin, Wiktor Michurski, Jakub Skumiał oraz Antoni Siekiera zajęła trzecie miejsce zdobywając brązowe medale. Opiekę nad drużyną chłopców sprawował Arkadiusz Rejman.