Zaproszenie na wirtualny kiermasz.

Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły  do skorzystania z oferty Księgarni Tuliszków oraz wzięcia udziału w kiermaszu książek za pośrednictwem sklepu internetowego  www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

Na stronie internetowej księgarni znajdziecie ponad 20 tysięcy książek: literatura dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pomoce naukowe, lektury szkolne, tania książka, kolorowanki,  książki na różne okazje… Poza opisami, można zapoznać się także z obszernymi ich fragmentami (Zobacz fragment książki) oraz filmami na ich temat (Zobacz film o książce).

Kupując książki w księgarni internetowej, można jednocześnie wspomóc naszą bibliotekę szkolną. Co należy zrobić?

1. Zapoznać się z bogatą ofertą księgarni.

2. Wybrać książki i złożyć zamówienie.

3. Wpisać specjalny kod szkoły – wprowadza się go w polu: Dodatkowe Informacje, przed kliknięciem przycisku  Podsumowanie. Kodu nie należy wpisywać w polu Kupon rabatowy.

                           KOD SZKOŁY –  H.SOC.SOCHA.ZGL

Księgarnia realizuje zamówienie zbiorcze, a swoje książki odbiera się w bibliotece szkolnej. Informacja o dostawie zostanie przesłana  zainteresowanym osobom za pośrednictwem e-dziennika. Można też zamówić dostawę do domu (przy zamówieniach powyżej 100 zł dostawa jest bezpłatna). Od każdego zamówienia z wpisanym kodem naszej szkoły naliczana jest kwota przeznaczona na książki do biblioteki szkolnej, które otrzymamy od księgarni. Każde zamówienie to bonus dla naszej szkoły.

http://booksspk.pl//DEMO_KSIAZKI/oferta_k2020/index.html