Rządowe wsparcie dla szkół Powiatu Sochaczewskiego

W dniu 4 maja w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sochaczewie Pani Starosta Jolanta Gonta i Wicestarosta Pan Tadeusz Głuchowski przekazali Dyrektorowi naszej szkoły sprzęt komputerowy pozyskany przez Powiat Sochaczewski w ramach projektu „Zdalna Szkoła- Wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w Systemie Kształcenia Zdalnego” realizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Cyfryzacji i Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Szkoła Nasza pozyskała 10 laptopów z 2 letnią gwarancją wyposażonych w pakiet Office 2019 z dożywotnią licencją wraz profesjonalnym oprogramowaniem antywirusowym ESET
z 3 letnią licencją oraz 2 wielofunkcyjne drukarki.

Pozyskany sprzęt będzie wykorzystywany przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły do zdalnego nauczania. W dobie nowych wyzwań stawianych szkole związanych z pandemią koronawirusa otrzymany sprzęt jest znaczącą pomocą dla naszej placówki zapewniając szanse dostępu do sprzętu komputerowego wszystkim potrzebującym oraz sprawnego
i systematycznego prowadzenia nauczania on-line.