Rada Rodziców, projekt „Akwarium”

Szanowni Rodzice,

Pierwszy semestr za nami – czas na podsumowanie działań Rady Rodziców w tym okresie. Pragnę bardzo podziękować tym wszystkim, którzy wsparli nasze działania odpowiadając na ostatni apel za pośrednictwem e-dziennika dot. wpłat na RR. Akcja ta zgromadziła na koncie RR kwotę 5380,00, która pozwoliła nam zrealizować projekt „Akwarium”, inicjatywę zgłoszoną przez nasze dzieci. Dzięki tym pieniądzom, a przede wszystkim pracy młodzieży, która zaangażowała się w renowację tego pomieszczenia malując ściany oraz mural przedstawiający patrona naszego Liceum – Fryderyka Chopina, powstało nowoczesne miejsce z jednoczesnym zachowaniem historii  szkoły i jej tradycji. Uczniowie mogą tam nie tylko odpocząć na wygodnych kanapach i pufach, ale też pouczyć się przy nowych stolikach. Jednocześnie pragnę podziękować Dyrekcji za otwartość dla naszych działań oraz młodzieży, za zaangażowanie oraz zaufanie jakim nas obdarzyli.

Ale to nie wszystko co Rada Rodziców zrobiła w pierwszym semestrze tego roku szkolnego. Z naszych składek zostały sfinansowane m.in. modernizacja pracowni informatycznej (3000,00 zł), hosting strony www (399,00 zł) oraz wzorem lat poprzednich: wyjazdy na zawody i konkursy (2876,00 zł) oraz utrzymanie dystrybutorów wody (885,00 zł).

Zapraszam wszystkich rodziców do „Akwarium” (I piętro starej części szkoły) aby na własne oczy zobaczyli jak dobrze gospodarujemy Waszymi pieniędzmi (poniżej kilka zdjęć obrazujących efekt naszych działań). Dziękuję za zaufanie i oczywiście nieustannie proszę o więcej bowiem przed nami kolejne projekty. Wpłaty na RR można dokonywać do przedstawicieli klas RR, do sekretariatu w dniu zebrania oraz na konto (numer w zakładce Rodzice na www. szkoły). To wszystko robimy dla naszych dzieci.                      

 Izabela Andryszczyk  Przewodnicząca Rady Rodziców