KIERMASZ CHARYTATYWNY W CHOPINIE

W dniach 18-19 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyła się niecodzienna akcja charytatywna na rzecz uczestniczki programu The voice of Poland Mai Kapłon, która pilnie potrzebuje pomocy. Celem jest 5,5 mln zł na operację kręgosłupa w Nowym Jorku.

Nasi uczniowie z wielką ochotą i zaangażowaniem włączyli się do tej zbiórki. Zorganizowali w szkole kiermasz z przeróżnymi smakołykami. Ciasta, gofry, tosty, tortille wykonane przez naszych kolegów i koleżanki były sprzedawane w szkole podczas przerw. Stoiska były oblegane, każdy włączył się w konsumpcję, wspomagając finansowo akcję. Nauczyciele z życzliwością i zrozumieniem podeszli do tych uczniów, których nie było na lekcji a brali udział w kiermaszu.

Wszystkim zaangażowanym w akcję bardzo dziękujemy i zebrane pieniądze ok. 2000 tys. trafią na konto Mai. W szczególności chcemy podziękować p. Dyrektorowi za możliwość zorganizowania kiermaszu, uczniom klas: Ia, Id, Ie, IC, ID za przyniesienie produktów, masową produkcję gofrów, sandwichy i tortilli oraz za aktywną sprzedaż. Po raz kolejny pokazaliśmy, że warto pomagać, bo dobro powraca!

Koordynator kiermaszu

Justyna K-Kornatko