Znakomity wynik naszej szkoły w przełajach

Tegoroczną rywalizację sportową uczniowie szkół powiatu sochaczewskiego rozpoczęli z indywidualnych biegów przełajowych, które odbyły się 25 września w Kamionie na terenie szkoły podstawowej. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki w składzie: Weronika Lewandowska, Wiktoria Frank, Kinga Burzyńska, Aleksandra Pietruszka, Justyna Karczewska, Julia Karda oraz chłopcy w składzie: Maksymilian Żakowski, Mateusz Nguyen, Kacper Stencel, Jan Wierzbicki, Patryk Karczewski, Adrian Tomczyk.
       Dziewczyny i chłopcy wystartowali w dwóch kategoriach wiekowych- rocznik 2003-2004: Weronika Lewandowska- I miejsce, Wiktoria Frank- II miejsce, Kinga Burzyńska- III miejsce, Maksymilian Żakowski- II miejsce, Mateusz Nguyen- III miejsce, Kacper Stencel- IV miejsce,  rocznik 2000-2002: Aleksandra Pietruszka-I miejsce, Justyna Karczewska- II miejsce, Julia Karda- IV miejsce, Jan Wierzbicki- II miejsce, Patryk Karczewski- III miejsce, Adrian Tomczyk- IV miejsce.
      W ogólnej klasyfikacji w indywidualnych biegach przełajowych i dziewczynki, i chłopcy zajęli- I miejsce w powiecie i cała dwunastka będzie reprezentować powiat sochaczewski w zawodach międzypowiatowych.

                                         Opiekun: Elena Pozdeeva- Osińska