Ostatni taki bal

Dzieje Gimnazjum Powiatowego w Sochaczewie dobiegają już końca. W upalny piątkowy wieczór 14 czerwca 2019 roku odbył się ostatni bal gimnazjalny w historii naszej szkoły. Uczniowie i wychowawcy bawili się znakomicie. Była pizza, tort, lody i fontanna z czekolady, a chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce lub zapozować na ściance. Szyku zadały zwłaszcza dziewczęta – ich wieczorowe kreacje robiły wrażenie. Różnorodna muzyka – od disco polo po rock – sprawiła, że każdy znalazł coś w swoim guście i nikt nie stronił od tańca.  Imprezę uprzyjemniły własnoręcznie wykonane dekoracje. Bal był miłym zakończeniem naszej trzyletniej nauki w gimnazjum. Z całą pewnością będziemy długo go wspominać. Szkoda, że to ostatnie takie wydarzenie w naszej szkole.

Maria Biernacka, Aleksandra Fortuna, Michalina Labus, 3 A GP