Powiatowy konkurs poezji obozowej

12 kwietnia 2019 roku o godzinie 12:00 w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie odbył się powiatowy konkurs poezji obozowej organizowany przez Stowarzyszenie Sochaczewskie Wieczory Literackie ,,Atut”.

Udział w konkursie wzięły udział dwie uczennice naszej szkoły – Małgorzata Jagła               z utworem ,,Fuga śmierci” oraz Natalia Sołdaczuk z utworem ,,Szema”. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników jury ogłosiło wyniki. Dwa miejsca na podium zajęły reprezentantki naszej szkoły. Na I miejscu uplasowała się Małgorzata Jagła, a na II  Natalia Sołdaczuk.

Uczennice miały okazję porozmawiać z krytykiem literackim, poetą i publicystą – panem Leszkiem Żulińskim, który zasiadł w komisji.

Z powodu strajku na dzisiejszy konkurs dziewczyny udały się same, jednak podziękowania należą się pani profesor Justynie Grajek, która wcześniej dobrała utwory do osobowości dziewczyn oraz przygotowała do występu tak, że Małgorzata i Natalia zajęły dwa miejsca na podium.

                                                                                   Natalia Sołdaczuk IIb